Sailor Pro Gear Slim Storm Over The Ocean Pióro Wieczne 14k Limited

Cena: 976,00 zł

Cena regularna:

976.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Sailor
Kod produktu: 11-2081-250

Opis

Storm Over The Ocean - Umi no Arashi

Ten nowy specjalny projekt od Sailora ma na celu reprezentowanie wyjątkowego stanu burzy nad oceanem.

Na spokojnych falach oceanu w nocy, odległe wyładowania elektryczne migają dziko uderzając żywymi kolorami i krótkim rozświetleniem chmur i nieba.

Zastosowana żywica „Metashine” to wyjątkowy materiał od Sailora.
Produkt będzie prezentowany w trzech rozmiarach Slim, Regular, KOP

  • ręczne wykonanie,
  • korpus wykonany z wysokiej jakości żywicy,
  • stalówka: złota 14 karatowa (próba 585), rodowana
  • rodowane pierścienie i klips,
  • wzór: Storm Over the Ocean, metashne 
  • irydowa końcówka stalówki,
  • zakręcana nasadka,
  • rozmiar: slim size
  • dł 124 mm
  • śr - 12,5 mm
  • waga 19,7g
  • konwerter w zestawie
  • system napełniania - naboje / konwerter (zmienny system tłoczek/naboje)
 Podczas procesu zamówienia prosimy o zaznaczenie wyboru preferowanego rodzaju stalówki.
Dostępne są:
Extra Fine(EF) 0.23mm, Fine (F) 0.30mm, Medium (M) 0.50mm, Broad (B) 0.60mm , Zoom (Z) od 0,25mm do 0,70mm, Music (MS) 1,15mm.  
 
Pióra firmy Sailor są świadectwem długiego bo ponad 100letniego dziedzictwa, które charakteryzuje techniczna doskonałość i perfekcyjne wykonanie. Wysoką jakość piór japońska firma Sailor zawdzięcza pracownikom - mistrzom w swoim fachu. Każdy rzemieślnik jest odpowiedzialny za swoją część pióra co w połączeniu daje idealnie dopracowany instrument piśmienniczy. Firma Sailor może się pochwalić unikalnymi stalówkami, które są ręcznie wyrabiane przez znakomitego mistrza, projektanta stalówek Nobuyoshi Nagahara. Od przeszło 60 lat Nobuyoshi pracuje w firmie Sailor dla której projektuje i wytwarza niezwykle oryginalne stalówki co przekłada się na wyjątkową jakość wykonania. Japońskie stalówki od europejskich różnią się grubością. Należy pamiętać, że są cieńsze od europejskich o około jeden rozmiar. Także przeważnie europejska stalówka w rozmiarze Fine to japońska Medium. Wszystkie stalówki - nawet najcieńsze charakteryzują się lekkością i miękkością prowadzenia bez odczucia 'skrobania'.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
masz pytanie? 666 358 267
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę
Polecam 76 Nie polecam 0
Zgodność z opisem
5
Obsługa kupującego
5
Sklep internetowy Shoper Premium