Wancher Dream True Ebonite Marble Brown Pióro Wieczne

Cena: 919,00 zł

Cena regularna:

919.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Wancher
Kod produktu: WF-EB-DREAM-BROWN

Opis

Dream True Ebonite

Ważna uwaga: Proces tworzenia piór True Ebonite wymaga wielu kroków ręcznego rzemiosła. Dlatego grubość pióra będzie się nieznacznie zmieniać wzdłuż korpusu pióra i końcówki nasadki. Każde pióro jest inne. Mamy nadzieję, że przyjmiesz ten punkt jako wyjątkową cechę i specjalną cechę produktu.

Pióro True Ebonite z prawdziwymi wartościami japońskiej tradycyjnej sztuki. Ze wspaniałym piórem wiecznym możesz napisać wiele pięknych rzeczy i niesamowitych pomysłów.
True Ebonite
Ebonit to świetny materiał wykonany z naturalnej gumy z trwałym, ciepłym i luksusowym wyczuciem pisma ręcznego. Ebonit był pierwotnie używany do produkcji piór na początku XX wieku. Jednak ze względu na swoją złożoność produkcji została później porzucona przez większość producentów na rzecz różnych tworzyw sztucznych, z którymi łatwiej było pracować. 
Dzisiaj, jako hołd dla tradycyjnej produkcji pióra, jesteśmy zaszczyceni przywróceniem ebonitu jako materiału do większości naszych piór.

Pióro wieczne Wancher Dream Pen True Ebonite to połączenie tradycyjnych materiałów i minimalistycznego designu. Ebonit Wancher jest wykonany w piórze wiecznym z najwyższą precyzją. Trzymaj pióro wieczne Wancher True Ebonite i poczuj najwyższą jakość materiałów, z których wykonane są instrumenty piśmienne.
  • ręczne wykonanie
  • korpus, oraz nasadka wykonane z lekkiego ebonitu 
  • stalówka stalowa  (srebrny kolor)
  • kolor: Marble Brown 
  • zakręcana nasadka
  • długość całkowita 153 mm
  • ø - 15,2 mm (w najgrubszym miejscu)
  • waga całkowita 26 g
  • waga korpusu 18 g
  • system napełniania - naboje, konwerter
  • etui materiałowe: tradycyjne kimono
  • drewniane (Paulownia) pudełko wyściełane miękkim aksamitem
  • Made in Japan

Każde pióro wieczne Wancher jest dostarczane z drewnianym pudełkiem upominkowym, które zawiera japońskie kimono na pióro, międzynarodowy standardowy konwerter do korzystania z atramentu butelkowego i standardowy nabój atramentowy.

To pióro Wancher Dream Pen wykorzystuje standardowy międzynarodowy nabój lub konwerter i pisze gładką stalówką #6 ze stali nierdzewnej.

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
masz pytanie? 666 358 267
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl